Catering

Santorini od 12 lat świadczy usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy w prowadzeniu pizzerii i restauracji oraz organizacji różnego rodzaju wydarzeń, bankietów, pikników, imprez okolicznościowych pozwoliło nam osiągnąć znaczące sukcesy w tej dziedzinie.

 Aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom od lat główny nacisk kładziemy na najwyższą jakość produktów i usług. Dzięki pracy znakomitych kucharzy i doskonałej obsłudze zabierzemy Państwa w podróż pełną smaków oraz zapewnimy  niezapomniane wrażenia estetyczne.

 Dysponując najwyższej jakości sprzętem i współpracując z wieloma firmami różnych branż możemy spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

 Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa pomysły naszą wiedzą i doświadczeniem, ale biorąc zawsze pod uwagę indywidualne potrzeby i sugestie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nadając mu wyjątkowy charakter. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów Państwa przyjęcia. Zawsze rzetelnie i wyczerpująco udzielimy wszelkich informacji i odpowiemy na każde pytanie.


Strona dotyczy: catering Szczecin, catering, Szczecin

Subskrypcja

Bądź na bieżąco z naszą ofertą!

Wpisz swój adres e-mail i potwierdź.

Promocje

promocje na wywozy

Minimalne zamówienie z dowozem - 39,-

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 16:00

Sobota - Niedziela: lokal nieczynny

Catering dla firm i osób prywatnych 
realizowany jest 7 dni w tygodniu pod zamówienie, z min. 24h wyprzedzeniem.

Dostawa gratis: Gumieńce, Mierzyn, Kaliny, os. Przyjaźni, Pomorzany, Pogodno, Przecław, Warzymice, Ustowo.

Poza wyznaczonym obszarem dopłata według odległości. 

Wesele_z_klasa

Santorini Catering